loading

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

İşini bilen ve severek yapan uzmanlar tarafından temizlenmeyen halılar bakteri deposu haline gelebilir ve insan sağlığını tehdit eder. Sektörde 10 yılı tecrübesi ile sağlıklı bir yaşam alanı için halı yıkama işini Istanbul Demo Halı Yıkama özenle yapar.

Halınız, yıkama işlemi öncesinde tozlarından arındırılır, leke kontrolü yapıIstanbulk halı yıkama işlemi için hazır hale getirilir. Halılarınızın temizliği cins ve türüne göre sulu yıkama veya kuru temizleme ile temizlenir.

Sulu Yıkama

Sulu halı yıkama işlemi kuyu suyu veya havuz sistemi kullanılmadan, halınızın türüne uygun natürel deterjanlarla, modern otomatik ekipmanlarla yıkanır. Halınız, yıkama işlemi sonrasında yalıtılmış klimalı bir ortamda kurutulur. Kurutma işleminin ardından son kontrol yapıIstanbulk halınız paketlenir ve ücretsiz oIstanbulk adresinize teslim edilir.

Kuru Temizleme

Istanbul Yakamoz Halı Yıkama, halınızın türünü de göz önünde bulundurarak kuru temizleme işlemi de yapmaktadır. Kuru temizleme işlemi su bazlı (cola, kahve, çay, vb.) lekelerin çıkartılması, halı üzerinde bulunan toz, kıl veya dış menşeili birikimlerin yok edilmesiyle sağlanır. Halınızın türüne göre solvent veya köpük sistemi uygulanır. Böylelikle halınız, üzerindeki lekelerden arındırıIstanbulk gerçek rengine kavuşur. Halınız temizlik işleminin ardından bir süre dinlendirilir ve son kontrollerinin yapılmasının ardından adresinize ücretsiz oIstanbulk teslim edilir.